Kodėl SKYDAS ?

Namų saugumas yra vienas svarbiausių rūpesčių šiais neramiais laikais. Pagrindinė namų apsaugos priemonė yra įėjimo durys.
Niekas kitas durų saugumui ir patikimumui neskiria tiek dėmesio, kiek skiriame mes!

Todėl siekdami sukurti duris, kurios kuo geriau atitiktų Jūsų poreikius (saugumas, garso bei šilumos izoliacija, atsparumas ugniai, dizainas ir t.t.), mes nuolat kuriame naujus durų modelius, kurių savybes tikriname notifikuotose laboratorijose ir tik labiausiai pasisekusius gaminius mes pateikiame į rinką.

Durys SKYDAS – tai:

KOKYBĖ – stipri gamybinė bazė, darbuotojų patirtis, sukauptos žinios ir novatoriški inžineriniai sprendimai užtikrina aukščiausią gaminių kokybę.

PATIKRINTAS SAUGUMAS – vienintelės Lietuvoje gaminamos apsauginės ir šarvuotos durys, kurių atsparumas įsilaužimui yra išbandytas ir puikiai įvertintas autoritetingoje notifikuotoje tyrimų laboratorijoje Ift Rosenheim, Vokietijoje, kuri griežtai laikosi Europoje nustatytų bandymų standartų. Tai užtikrina gaminio patikimumą.

GARANTIJA – savo gaminiams suteikiame iki 10 metų garantiją. Taip pat mes galime užtikrinti itin operatyvų garantinį ir po garantinį servisą, kadangi turime didžiausią Lietuvoje šarvuotų durų montavimo bei serviso brigadų skaičių (net 16).

OPTIMALUS KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIS – iki smulkiausių detalių apgalvotas gamybos procesas bei didelių gamybos apimčių sąlygotos geros žaliavų kainos mums leidžia pagaminti ir pasiūlyti duris už itin konkurencingą kainą. Notifikuotoje laboratorijoje išduoti kiekvienam konkrečiam durų modeliui jo savybes patvirtinantys dokumentai užtikrina, kad gaunate būtent tai, už ką mokate.

Būtina nepamiršti, kad tai, kas vakar buvo gerai, rytojaus poreikių jau nebepatenkins.