Gamybos technologijos

„Plieninio skydo“ gaminių projektavimo bei kokybės užtikrinimo ir kontrolės kompiuterinė sistema
Stipruminės visų durų mazgų savybės patikrinamos specialia programine įranga dar projektavimo metu.
Kiekvienam užsakymui individualiai suprojektuojamos visos durų detalės ir paruošiamos programos tolimesnei gamybai.

Projektavimo skyriuje dirba aukštos kvalifikacijos ir ilgametę darbo patirtį turintys specialistai.

Kompiuterinė sistema leidžia kontroliuoti kiekvienos durų detalės gamybą visuose gamybos etapuose.

Gamybos cechuose prie visų įrengimų gaminančių kiekvieną durų sudedamąją dalį įrengti specialūs kompiuteriai, valdomi lietimui jautriais ekranais. Pagaminę reikiamą detalę cecho darbuotojai kompiuteryje pažymi atliktą darbą ir ji konvejeriu keliauja į kitą cechą. Gamybos meistrai realiu laiku gali kontroliuoti, kokioje gamybos stadijoje yra kiekvieno konkretaus užsakymo gaminamos sudedamosios dalys. O klientai bet kada mūsų tinklapyje gali pasitikrinti, kada tiksliai bus pagamintos jų užsakytos „šarvuotos“ ar apsauginės durys (nuoroda į „Mano užsakymas“)
Tokiu būdu yra visiškai kontroliuojamas gamybos apkrovimas, o tai pagreitina gamybos procesus ir užtikrina savalaikį užsakymų įvykdymą.

Metalinės konstrukcijos gamyba

Programinis koordinatinis presas kerpa plieno lakštą 0,1 mm tikslumu. Tokiu tikslumu apdorojant plieno lakštą pasiekiama aukšta šarvuotų durų sudedamųjų dalių kokybė.

130 tonų jėgą sukeliantis programinis lenkimo presas tiksliai išlanksto plieninių durų dalis.

Nedeformuojantis konstrukcijos programinis taškinis suvirinimo prietaisas puikiai virina net 6 mm storio plieną.

Visą metalinę durų konstrukciją mes dažome milteliniu būdu

Milteliniai dažai yra skirti ypač ilgalaikiam metalo paviršiaus apsaugojimui ir dekoravimui. Norint išgauti puikią dangos kokybę būtina griežtai laikytis visų dažymo proceso etapų, todėl dažymo stabilumui užtikrinti įsirengėme konvejerinę durų dažymo liniją.

Prieš dažymą metalinės durų konstrukcijos paviršius nuriebalinamas ir fosfatuojamas įkaitintu iki 80ºC GARDOBOND A4932/1 tirpalu.

Iš anksto įelektrinti sausi dažų milteliai užpurškiami ant dažomo gaminio, todėl puikiai padengia paviršių ir ant jo laikosi. Atsižvelgiant į gaminio formas, elektroninio dažymo aparato programomis kontroliuojamas ir keičiamas elektrostatinio lauko stipris bei išpurškiamų dažų srautas.

Durys aplipusios dažymo milteliais patalpinamos į krosnį. Miltelinio dažymo polimerizacijos krosnies elektronika reguliuoja dažų lydimosi temp. (180-200ºC) ir laiką. Taip gaunamas kokybiškas ir tolygus dangos storis, kuris yra gerokai ilgaamžiškesnis negu dažant įprastu būdu.

Durų nudažymo kokybė tikrinama elektroniniu dažų storio matavimo prietaisu.

Dažų storio kontrolė

Laukujų durų apdailos gamyba

Išorės įėjimo durims keliama daugybė aukštų reikalavimų. Šios durys turi būti atsparios vėjo apkrovai, turėti gerą šilumos perdavimo koeficientą, aukštą garso izoliacijos rodiklį, būti nepralaidžios vandeniui ir orui. Be to, visi mes norime, kad durys būtų estetiškai gražios ne tik kol yra naujos, bet ir po daugybės metų. Norint pasiekti visus šiuos reikalavimus, būtinos žinios ir kokybiškos medžiagos, todėl laukujų durų apdailai mes pasirinkome sertifikuotą, itin patvarią,  vandeniui atsparią belgišką medžio plaušų plokštę UMIDAX – HLS.

Programinės durų apdailos šlifavimo ir  frezavimo staklės.

Apdailos plokštes prieš dažymą papildomai impregnuojame “Milesi“ dvikomponenčiu poliuretaniniu izoliatoriumi, kuris net po mechaninių pažeidimų apsaugo plokštę nuo drėgmės. Izoliatoriumi padengtą paviršių nupurškiame “Milesi“ dvikomponenčiu poliuretaniniu gruntu. Grunto ir kietiklio sumaišymo santykį kontroliuoja elektroniniai įrenginiai, todėl gaunama danga yra puikios cheminės sudėties. Gerai paruoštas apdailos paviršius nudažomas “Milesi“ dvikomponenčiais poliuretaniniais dažais. Aukštos kokybės dažų spalva neišblunka praėjus net daugybei metų.

Vidaus durų apdaila
Apsauginių bei priešgaisrinių durų SKYDAS apdailoms gali būti naudojamas natūralaus medžio masyvas, natūralios faneruotės, įvairios faneros, laminato plokštės ir t. t. Tačiau mes dažniausiai naudojame MDF plokštę laminuotą PVC plėvele arba dažytą Umidax- HLS plokštę.

Medžio dulkių plokštė (MDF) yra užvakumuojama drėgmei atsparia PVC plėvele, kuri neblunka  ir užtikrina gaminio ilgaamžiškumą. Ši durų apdaila skirta vidaus durims (daugiabučių namų butams ir kt.), turinti kietą paviršių, todėl yra ypač atspari mechaniniam poveikiui. Suapvalintos durų apdailos briaunos suteikia gaminiui dar daugiau tvirtumo ir gerą estetinį vaizdą, duris lengva prižiūrėti. Platus įvairias medžių rūšis imituojančių  PVC dangų pasirinkimas (nuoroda į apdailos/ PVC plėvelių spalvos).

Kiekviena durų detalė gaminama su maksimaliu dėmesiu kokybei

Visos sudedamosios metalinės dalys reikalingos “šarvuotų” durų SKYDAS gamybai (apsauginės staktos tvirtinimo įvorės, nerūdijančio plieno vyrių uždengimo gaubteliai, apsauginiai vyrių kaiščiai, nestandartinės rankenos ir t. t.) yra gaminamos mūsų įmonėje naudojant modernias programimes CNC metalo apdirbimo stakles OKUMA (Japonija).

Durų surinkimas

Apsauginių durų metalinė varčios konstrukcija apšiltinama akmens vata, sumontuojamos spynos, uždedami apdailos skydai. Dėmesys detalėms.

Pagamintų „šarvuotų“ durų pakavimas

Transportavimas į sandėlį

Transportavimas į sandėlį

Durų pakavimas

Sandėliavimas
Durys paruoštos išvežimui užsienio partneriams
 Durų pakrovimas transportavimui