SKYDAS Standart 3

 

sarvuotos durys 22

 

SKYDAS STANDART 3 durys apsaugos nuo įgudusio įsilaužėlio, naudojančio sunkiuosius įsilaužimo įrankius. 

Lauko sąlygoms pritaikytų durų apdailai vienintėliai Lietuvoje naudojame EDM plokštę (Extreme Durable MDF). Tai specialiai naudojimui lauko sąlygoms sukurta plokštė, kuri yra itin atspari temperatūros pokyčiams bei vandeniui (ne tik drėgmei!). Gamintojas jai suteikia net 50-ties metų garantiją. Ši plokštė dažoma pagal RAL paletę. Dažų dangai suteikiama garantija – 3 metai. Norintiems natūralaus medžio vaizdo siūlome  apdailą iš lauko sąlygoms pritaikytos kietmedžio faneros – WRB plokštės (20 medienos atspalvių).

Lauko durų konstrukciją rekomenduojame gaminti iš cinkuoto RUUKKI metalo.

• atsparumas įsilaužimui  patvirtintas prestižinėje Ift Rosenheim laboratorijoje Vokietijoje – 3 saugumo klasė (RC3) pagal naujausią EN 1627:2011 standartą;

• bent viena spyna ne žemesnės kaip 5-os saugumo klasės, montuojama apsauginėje dėžutėje papildomai apsaugota nepragręžiama plokštele;

• gera garso (41 dB Rw (C;Ctr)) bei šilumos izoliacija (1,3 W/(m2K);

• gali būti priešgaisrinės (EI30, EI45), priešdūminės (SM C5);

• gaminamos tiksliai pagal reikiamus matmenis;

• neriboto dizaino, vienvėrės, dvivėrės, atsidarančios į vidų ar išorę;

• tinka aukštos apsaugos reikalaujančioms patalpoms, butams, visuomeniniams ar komerciniams pastatams, individualiems namams, kotedžams (naudojant lauko sąlygoms pritaikytas apdailas).

Gamybos terminas – nuo 4 sav.

TEIRAUTIS KAINOS

Sertifikatai

 sarvuotos durys standart 3 sertifikatas 2 sarvuotos durys standart 3 sertifikatas 4 sertifikatas 10

 

 

 

Bazinė komplektacija

Plačiau apie durų savybes

Sertifikatai ir techniniai duomenys

Pastaba. Lentelėje nurodyti parametrai galioja, kai durys yra komplektuojamos su vidiniais ir išoriniais apvadais.


Bazinė komplektacija:

1. Durų stakta – lankstytas 100 mm „L“ formos profilis, durų angoje tvirtinamas 16 vnt. kaiščių, apsaugotų nuo nupjovimo 24 mm storio plieninėmis įvorėmis; pilnai apšiltinta akmens vata arba montavimo putomis. (Kuo ši stakta ypatinga?) 

2. Durų varčia – speciali lankstyta metalinė konstrukcija 100% apšiltinta 50 mm akmens vatos plokšte; bendras varčios storis 75 mm; su spynų apsauginėmis dėžutėmis.

3. Sustiprinti, reguliuojami lankstai su atraminiais guoliais, uždengti chromuotais apdailos gaubteliais – 2 vnt.

4. Durų lankstų apsauginiai kaiščiai 16 mm skersmens – 4 vnt.

5. Sandarinimo tarpinės – 2 vnt.

6. Akutė.

7. Išorinė ir vidinė varčios apdaila – dažyta EDM arba WRB (natūralaus medžio išvaizda, 12 atspalvių).

8. Išoriniai apvadai.

9. Vidiniai apvadai (jei durys turi būti priešgaisrinės)

10. Spynos – pagal pasirinkimą, bet viena spynų ne žemesnės kaip 5 saugumo klasės, žiūrėti SPYNOS.

11. Viena iš spynų yra apsaugota nepragręžiama plokštele.

12. Trijų rakinimo krypčių spynos traukės papildomai apsaugotos plieniniais vamzdeliais.


Durų savybės

Šarvuotos durys 9 Saugios

Specialiai lankstyta „L“ formos, 100 mm pločio durų stakta ne tik yra platesnė, nei įprastinių „šarvuotų“ durų, bet ir turi 6 lenkimo briaunas, todėl yra tvirtesnė, nei stačiakampė ar iš vamzdžio gaminta stakta, kurios turi tik 4 lenkimo briaunas. Be to ši stakta angoje montuojama 16 vnt. kaiščių, kuriuos nuo nupjovimo saugo 24mm plieninės įvorės, todėl staktos nėra būtina įbetonuoti. Vidinė varčios konstrukcija yra sutvirtinta standumo briaunomis, kurios neleidžia deformuoti durų laužimo metu. Į šį durų modelį turi būti montuojamos spynos, kurių viena ne žemesnės kaip 5 saugumo klasės bei apsaugota nepragręžiama mangano plokštele. Abi spynos montuojamos plieninėse dėžutėse, o staktoje kiekvieną spynos kaištį saugo atskira apsauginė įvorė.

SKYDAS STANDART 3 vyriai su atraminiais guoliais yra sustiprinti bei reguliuojami. Vyrių pusėje yra 4 vnt. 16mm storio kaiščiai, kurie neleidžia iškelti durų varčios nupjovus vyrius.

Šarvuotos durys 01 Taupo Jūsų namų šilumą

SKYDAS STANDART 3 kaip ir visi kiti Skydo durų modeliai, dėl savo unikalios ir puikiai apšiltintos metalinės konstrukcijos yra vienos geriausiai šilumą sulaikančių apsauginių durų tiek Lietuvoje, tiek visoje ES.

Kadangi lankstyto profilio varčios konstrukcija neturi uždarų ertmių, todėl ją galima pilnai apšiltinti 50 mm akmens vatos plokšte. Lankstyto profilio „L“ formos stakta bei slenkstis užtikrina ypatingą sandarumą, nes visu perimetru klijuojama papildoma tarpinė (iš viso dvi tarpinės). Taip pat lankstyto profilio stakta yra pilnai apšiltinama, skirtingai nei naudojant uždaro profilio vamzdžio tipo konstrukcijas.

SKYDAS STANDART 3 šilumos perdavimo koeficientas 1,3 W/(m2K), t.y. kaip 6 kamerų plastikinių langų (kuo koeficientas mažesnis, tuo daugiau šilumos sulaikoma). Taigi, šios durys tinka ne tik butui, bet ir individualiam namui (naudojant lauko sąlygoms pritaikytas medžiagas).

Šarvuotos durys 02 Sandarios, ypač gerai izoliuoja garsą

Durų SKYDAS STANDART 3, dėl jau minėtos pilnai apšiltintos durų konstrukcijos, garso izoliacija 41 dB. Taigi, jei už Jūsų lauko durų ūžia miestas maždaug 60 dB garsu, jį tegirdėsite 19 dB garsu (60 dB triukšmas –  41 dB durų garso izoliacija = 19 dB). Toks garso lygis Jums net netrukdytų miegoti (miegamajame, vaikų kambariuose rekomenduojamas triukšmo lygis 25-30 dB).

Šios durys yra ypač sandarios, todėl puikiai apsaugo nuo vėjo, kvapų bei dūmų, sklindančių iš lauko.

Šarvuotos durys 1 Priešgaisrinės

Panaudojus papildomus priešgaisrinius elementus SKYDAS STANDART 3 net 45 minutes saugo nuo ugnies ir atlaiko 1000oC temperatūrą. Sertifikatas Nr. 1527-CPD-0017 išduotas Inspecta Estonia OU. Individualiuose namuose jau keliami priešgaisriniai reikalavimai katilinių durims. Taip pat ugnis gali išplisti ir iš garažo.

Šarvuotos durys 03 Patvarios ir ilgaamžės, patogu naudoti

Kadangi visos durys SKYDAS gaminamos labai tiksliomis programuojamomis staklėmis Amada, kurios geba apdoroti metalą 0,1 mm tikslumu, todėl jų konstrukcija yra preciziškai tiksli ir tiesi. Naudojant vyrius su atraminiais guoliais, jas ypač lengva varstyti, nepaisant metalinėms durims būdingo didesnio svorio. Bandymai IFT Rosenheim laboratorijoje Vokietijoje parodė, kad po 200 000 kartotinio varstymo ciklų SKYDAS STANDART 3 durų konstrukcija išliko absoliučiai nepakitusi.

Kadangi vidinėje durų konstrukcijoje nėra uždarų ertmių, visa metalinė konstrukcija pilnai padengta milteliniais dažais, kurie skirti ypač ilgalaikiam metalo paviršiaus apsaugojimui nuo korozijos.

Durų apdaila gaminama iš WRB arba EDM plokštės. EDM (Extreme Durable MDF) – tai specialiai naudojimui lauko sąlygoms sukurta plokštė, kuri yra itin atspari temperatūros pokyčiams bei vandeniui (ne tik drėgmei!). Gamintojas jai suteikia net 50-ties metų garantiją. Ši plokštė dažoma pagal RAL paletę. Dažų dangai suteikiama garantija – 3 metai. WRB – tai iš kietmedžio medienos pagaminta speciali fanera, puikiai pritaikyta lauko sąlygoms.  Šią apdailos plokštę galima drąsiai frezuoti nesibaiminant, kad ji išsipūs, šerpetos ar praras savo savybes (o tai dažnai atsitinka durų apdailą gaminant iš vadinamosios „jūrinės“ faneros). WRB paviršius turi daugeliui taip patinkančią medienos tekstūrą, suteikiančią durims solidumo.

Spynos gali būti keičiamos neardant durų, todėl tai atliekama lengvai ir greitai.

Lauko durų konstrukciją rekomenduojama gaminti iš cinkuoto RUUKKI metalo.

Šarvuotos durys 16 Lengva prižiūrėti 

Dažyta durų apdaila nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, ją lengva valyti.

Šarvuotos durys 16 Dizaino galimybės 

Galite pasirinkti iš beveik 200 mūsų siūlomų apdailos raštų arba pagaminsime pagal individualų architekto ar mūsų pačių paruoštą projektą.

UAB „Plieninis skydas“ pagamintų „šarvuotų“, apsauginių bei priešgaisrinių durų nuotraukas galite pažiūrėti GALERIJOJE.

Jei reikalingos šiltesnės, specialiai lauko sąlygoms sukurtos durys – rinkitės durų modelį Skydas 2000.

Jei reikalingas aukštesnis apsaugos lygis, rinkitės apsauginių durų modelį SKYDAS PREMIUM Plius, kurio atsparumas įsilaužimui taip pat patikrintas ir patvirtintas autoritetingoje notifikuotoje IFT Rosenheim mokslinių tyrimų laboratorijoje Vokietijoje. Šis durų modelis taip pat gali būti pritaikomas lauko sąlygoms.

Techniniai duomenys 

Durys gaminamos tiksliai pagal reikiamus matmenis.

Svarbu:

Atsparumo įsilaužimui sertifikatas galiojai durims, kurių matmenys 2100 x 980 mm. Durų aukštis ir plotis gali didėti 10% arba mažėti 20%.

Priešgaisrinių durų atsparumas ugniai EI45 galioja matmenims iki 2100 x 980 mm.

Durų aukštis ar plotis gali didėti 15% (bet bendras plotas negali didėti daugiau kaip 20%)- tuomet atsparumas ugniai bus EI30.

SKYDAS STANDART 3 durų pjūvis

sarvuotos durys 23 standart 3

Slenkstis

 

Galimi tokie slenksčiai (2 mm storio):

1. juodo metalo,

2. cinkuoto RUUKKI metalo,

3. nerūdijančio matinio plieno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Priedai

 

Be vidinės durų angos apdailos

Su vidine durų angos apdaila

 

 Durų angos vidinė apdaila
  Rankena ASSA 6638, su spyruokle.
Galimos dangos:
Blizgus chromas
Matinis chromas
Kitos- pagal atskirą užsakymą
  Rankena ASSA 1956, su spyruokle
Galimos dangos:
Blizgus chromas
Matinis chromas
Kitos- pagal atskirą užsakymą
Rankena ASSA 6647
Galimos dangos:
Blizgus chromas
Matinis chromas
Kitos- pagal atskirą užsakymą
Nejudama rankena ASSA 496
Galimos dangos:
Blizgus chromas
Matinis chromas
Kitos- pagal atskirą užsakymą
Rankena Y 96, su spyruokle
Galimos dangos:
Blizgus chromas
Matinis chromas
Rankena ASSA YALE A6647, su spyruokle.
Galimos dangos:
Blizgus chromas
Matinis chromas
Rankena K27, su spyruokle
Galimos dangos:
Blizgus chromas
Matinis chromas
Matinio nerūdijančio plieno rankena iki 1m. (nerūdijančio plieno varčios apdaila į komplektaciją neįeina)
Matinio nerūdijančio plieno rankena iki 2m.
Kabelio šarvas (elektrinėms spynoms)
 ASSA plokštelė į staktą
Mottura nepragręžiama plokštelė spynos apsaugai. Tinka spynoms Mottura, Fiam ir Mul-T-Lock CFMA
Matinio nerūdijančio plieno apdaila iki 0,3m2 ant varčios (rankena į komplektaciją neįeina)
Matinio nerūdijančio plieno apdaila iki 0,3m2 varčios apačioje
3D raižymas iki 0,3m2
Ventiliacinės grotelės
Durų pritraukėjas ASSA D15
(durims iki 85kg)
  Durų pritraukėjas ASSA D35
(durims iki 120kg)
  Papildomi prailginti žiedai į staktą (Skydas 2000 durų seifinei spynai)
  Blizgaus žalvario plastikiniai dangteliai lankstams
  Blizgaus chromo plastikiniai dangteliai lankstams
  Matiniai nerūdijančio plieno dangteliai lankstams
  Elektroninė sklendė į staktą
  Slankiojanti tarpinė varčios apačioje (automatinis slenkstis)
Snapelis nuo lietaus į vidų atsidarančioms durims
Nuožulnus slenkstis 15x100x20mm
Varčia laminuota dviem spalvom
Trijų kaiščių papildomas rakinimo mechanizmas Mottura 96087I
Signalizacijos daviklis, montuojamas viršutinėje staktos dalyje

 

Kiti galimi priedai:
Visa metalinė konstrukcija iš RUUKKI cinkuoto metalo (lauko sąlygoms pritaikytoms durims).
Visa metalinė konstrukcija iš matinio nerūdijančio plieno.
Visa metalinė konstrukcija iš blizgaus nerūdijančio plieno.
Įvairių formų stiklo paketai

Garantijos

Metalinei durų konstrukcijai suteikiama 5 m. garantija.
Vidau sąlygomis metalinės durų konstrukcijos dažų dangai – 3 metų garantija.

Lauko sąlygomis cinkuotos metalinės durų konstrukcijos dažų dangai  –  2 metai garantija.
Durų apdaila:

  • MDF plokštė, laminuota PVC plėvele (vidaus sąlygoms) – 3m.
  • Umidax HLS plokštė dažyta vidinei pusei – 1m. (išorinei pusei lauko sąlygoms garantija netaikoma).
  • Umidax HLS plokštė laminuota PVC lauko sąlygoms išorinei durų pusei – garantija netaikoma.
  • Umidax HLS plokštė laminuota PVC  lauko sąlygoms  vidinei durų pusei – 1 m.
  • WRB beicuota – 3 m. (lauko ir vidaus sąlygoms)
  • EDM dažyta – 50m. garantija plokštei ir 3m. garantija dažų dangai.
  • Pagal specialų užsakymą galimos natūralaus medžio ar faneruotos apdailos. Vidaus sąlygoms  garantija – 3 m. Lauko sąlygoms garantija netaikoma.

Spynos – pagal gamintojo garantiją (žr. SPYNOS):
Akutėms, rankenoms, tarpinėms, spynų apdailos detalėms garantijos netaikomos.