APIE MUS

Naujausi projektai

UAB „Plieninis skydas“ turi penkiolikos metų darbo patirtį šarvuotų bei apsauginių durų gamyboje. Įmonės įsikūrimo metais metinė apyvarta tesiekė 18 000 EUR, o 2014m.- išaugo iki 5 600 000 EUR. Nuolat auga eksporto dalis apyvartoje – nuo 20% 2008m. iki daugiau kaip 65% 2017 m. Įmonėje nuolat dirba apie 100 darbuotojų, ji įsikūrusi Vilniuje. Gamybinė bazė ir administracija yra Kirtimų g. 57a., o pardavimų skyrius – Kalvarijų g. 77. Prekybos salonai taip pat įsikūrę Vilniaus ir Kauno „Senukuose“.

Per visą darbo praktiką mes nuolat investuojame į savo gamybinės bazės tobulinimą, naujų įrengimų įsigijimą, sekame pasaulines apsauginių durų gamybos tendencijas bei savo gamyboje taikome mokslinius išradimus. Įmonėje dirba tik aukštos kvalifikacijos darbuotojai.

Norėdami būti užtikrinti savo gaminių kokybe, durų savybes tikriname tik notifikuotose laboratorijose, todėl daugumą bandymų atliekame užsienio šalyse. Durys SKYDAS yra išbandytos ne tik Lietuvoje, bet ir JAV, Vokietijoje, Švedijoje, Estijoje tiek pagal europietiškus, tiek ir pagal amerikietiškus standartus.

Siekdami kuo geriau patenkinti kiekvieno kliento poreikius sukūrėme itin platų durų modelių pasirinkimą: nuo bazinį saugumo lygį užtikrinančių šarvuotų durų, iki itin saugių apsauginių bei priešgaisrinių durų. Be to, mes pirmieji Lietuvoje pagaminome, notifikuotoje laboratorijoje išbandėme ir pristatėme rinkai neperšaunamas duris.

Didėjant mūsų gaminamų durų paklausai, per paskutinius metus buvo įsteigti prekybos salonai beveik visuose Lietuvos miestuose, o pastaruoju metu ypač daug dėmesio skiriame eksporto plėtrai. Mūsų gaminiai jau eksportuojami į JAV, Didžiąją Britaniją, Belgiją, Olandiją, Daniją, Airiją, Norvegiją, Švediją, Suomiją, Islandiją, Latviją, Estiją, Baltarusiją, Rusiją, ir kt.