Apdailos

Durų apdaila
Apsauginių bei priešgaisrinių durų SKYDAS apdailoms gali būti naudojamas natūralaus medžio masyvas, natūralios faneruotės, įvairios faneros, laminato plokštės ir t. t. Tačiau mes dažniausiai naudojame MDF plokštę laminuotą PVC plėvele, specialią kietmedžio fanerą WRB arba dažytą Umidax- HLS plokštę.
Buto durų apdaila. Medžio dulkių plokštė (MDF) yra užvakumuojama drėgmei atsparia PVC plėvele, kuri neblunka ir užtikrina gaminio ilgaamžiškumą. Ši durų apdaila turi kietą paviršių, todėl yra ypač atspari mechaniniam poveikiui. Suapvalintos briaunos suteikia gaminiui dar daugiau tvirtumo ir gerą estetinį vaizdą, duris lengva prižiūrėti. Platus įvairias medžių rūšis imituojančių PVC dangų pasirinkimas.

Lauko durų apdaila.

Visi mes norime, kad durys būtų estetiškai gražios ne tik kol yra naujos, bet ir po daugybės metų. Norint pasiekti visus šiuos reikalavimus, būtinos žinios ir kokybiškos medžiagos.  Durų SKYDAS apdaila gaminama iš EDM arba WRB.

EDM (Extreme Durable MDF) – tai specialiai naudojimui lauko sąlygoms sukurta plokštė, kuri yra itin atspari temperatūros pokyčiams bei vandeniui (ne tik drėgmei!). Gamintojas jai suteikia net 50-ties metų garantiją. Ši plokštė dažoma pagal RAL paletę. Dažų dangai suteikiama garantija – 3 metai.

WRB – tai iš kietmedžio medienos pagaminta speciali fanera, specialiai pritaikyta lauko sąlygoms. Šią apdailos plokštę galima drąsiai frezuoti nesibaiminant, kad ji išsipūs, šerpetos ar praras savo savybes (o tai dažnai atsitinka durų apdailą gaminant iš vadinamosios „jūrinės“ faneros). WRB paviršius turi daugeliui taip patinkančią medienos tekstūrą, suteikiančią durims solidumo. Galima rinktis iš 10 atspalvių.

Umidax – HLS plokštė rekomenduojama lauko durims, bet tik vidiniams skydams. Dažoma poliuretaniniais dažais, kurie yra atsparūs atmosferos pokyčiams. Specialiai paruoštas apdailos paviršius dažomas “Milesi“ dvikomponenčiais poliuretaniniais dažais pagal Jūsų pasirinktą spalvą iš RAL paletės. Ši apdaila taip pat neriboja dizaino pasirinkimo.


Durų apdailos EDM ir Umidax HLS dažymas

Durų apdailos EDM ir Umidax HLS dažymas