DURYS NAMUI - SKYDAS Standart 2

Spausdinti
Apdaila ir raižiniai   |   Spynos   |   Priedai   |   Garantijos   |   Kur pirkti?

SKYDAS STANDART 2 – padidinto atsparumo įsilaužimui durys

Tai nėra tiesiog paprastos „šarvuotos“ durys – tai apsauginės nuo įsilaužimo durys, kurių konstrukcija buvo sukurta panaudojus prestižinėje notifikuotoje IFT Rosenheim laboratorijoje (Vokietijoje) sukauptas žinias apie visus galimus įsilaužimo būdus ir metodus. Apsauginių durų SKYDAS STANDART 2 atsparumas įsilaužimui patikrintas bei patvirtintas minėtoje laboratorijoje ir joms suteikta 2 saugumo klasė (RC2) pagal naujausią EN 1627:2011 standartą. Į šį durų modelį galima montuoti ne žemesnės kaip 3 saugumo klasės spynas, kurių viena turi būti apsaugota nepragręžiama plokštele. SKYDAS STANDART 2 pasižymi gera šilumos ir garso izoliacija, todėl tinka tiek individualiam namui, tiek butui. 

Lauko sąlygoms pritaikytų durų apdailai vienintėliai Lietuvoje naudojame EDM plokštę (Extreme Durable MDF). Tai specialiai naudojimui lauko sąlygoms sukurta plokštė, kuri yra itin atspari temperatūros pokyčiams bei vandeniui (ne tik drėgmei!). Gamintojas jai suteikia net 50-ties metų garantiją. Ši plokštė dažoma pagal RAL paletę. Dažų dangai suteikiama garantija - 3 metai. Norintiems natūralaus medžio vaizdo siūlome  apdailą iš lauko sąlygoms pritaikytos kietmedžio faneros – WRB plokštės (12 atspalvių). 

SKYDAS STANDART 2 durys taip pat gali būti priešgaisrinės, atsidarančios į vidų ar išorę.

Lauko durų konstrukciją rekomenduojama gaminti iš cinkuoto RUUKKI metalo.

NAUJIENA! Šios durys gali būti ir PRIEŠDŪMINĖS (Sm).

Plačiau apie durų savybes
Bazinė komplektacija
Sertifikatai ir techniniai duomenys
 


 

 

 

Oro garso izoliavimo koeficientas

41 dB Rw (C;Ctr)

Šilumos perdavimo koeficientas

1,3 W /(m2K)

Atsparumas kartotiniam atidarymui ir uždarymui

200 000 ciklų

Apsauga nuo įsilaužimo

2 klasė
EN 1627:2011 RC2

Atsparumas vėjo apkrovai

C3 klasė

Oro skverbtis

3 klasė

Vandens nepralaidumas

2A klasė

Mechaninis stiprumas ir standumas

4 klasė

Atsparumas ugniai (pasirenkama)

EI 30/ EI45

 

 Pastaba. Lentelėje nurodyti parametrai galioja, kai durys yra komplektuojamos su vidiniais ir išoriniais apvadais.

 


Bazinė komplektacija:
1. Durų stakta – lankstytas 100 mm „L“ formos profilis, durų angoje tvirtinamas 16 vnt. kaiščių, apsaugotų nuo nupjovimo 24 mm plieninėmis įvorėmis; pilnai apšiltinta akmens vata arba montavimo putomis. (Kuo ši stakta ypatinga?
2. Durų varčia - speciali lankstyta metalinė konstrukcija 100% apšiltinta 50 mm akmens vatos plokšte; bendras varčios storis 75 mm; su spynos apsaugine dėžute.
3. Lankstai su atraminiais guoliais, uždengti chromuotais apdailos gaubteliais - 2 vnt.
4. Durų lankstų apsauginiai kaiščiai - 2 vnt. 16 mm skersmens ir 4 vnt 12 mm skersmens.
5. Sandarinimo tarpinės - 2 vnt.
6. Papildoma priešgaisrinė tarpinė (jei durys turi būti priešgaisrinės)
7. Akutė.
8. Išorinė ir vidinė varčios apdaila - dažyta EDM arba WRB plokštė (natūralaus medžio išvaizda, 12 atspalvių).
9. Išoriniai apvadai.
10. Vidiniai apvadai (jei durys turi būti priešgaisrinės).
11. Spynos – pagal pasirinkimą, bet ne žemesnės kaip 3 saugumo klasės, žiūrėkite SPYNOS.
12. Viena iš spynų yra apsaugota nepragręžiama plokštele.


 Durų savybės

 Saugios
Specialiai lankstyta „L“  formos, 100 mm pločio durų stakta ne tik yra platesnė, nei įprastinių „šarvuotų“ durų, bet ir turi 6 lenkimo briaunas, todėl yra tvirtesnė nei stačiakampė ar iš vamzdžio gaminta stakta, kurios turi tik 4 lenkimo briaunas. Be to ši stakta angoje montuojama 16 vnt. kaiščių, kuriuos nuo nupjovimo saugo 24 mm plieninės įvorės, todėl jos nėra būtina įbetonuoti. Vidinė varčios konstrukcija taip pat yra sutvirtinta standumo briaunomis, kurios neleidžia  deformuoti durų laužimo metu, o spyna papildomai apsaugota metalinėje dėžutėje.

 Į šį durų modelį galima montuoti ne žemesnės kaip 3 saugumo klasės spynas, kurių viena turi būti apsaugota nepragręžiama plokštele.

Vyrių pusėje yra 6 apsauginiai kaiščiai, kurie neleidžia iškelti durų varčios nupjovus vyrius. Du kaiščiai (16 mm storio) prasisuka ant guolių, o tai apsunkina jų nupjovimą. Kiti keturi (12 mm storio) yra stabilūs.

 Taupo Jūsų namų šilumą
SKYDAS STANDART 2, kaip ir visi kiti Skydo durų modeliai, dėl savo unikalios ir puikiai apšiltintos metalinės konstrukcijos yra vienos geriausiai šilumą sulaikančių apsauginių durų tiek Lietuvoje, tiek visoje ES.

Kadangi lankstyto profilio varčios konstrukcija neturi uždarų ertmių, todėl ją galima pilnai apšiltinti 50 mm akmens vatos plokšte. Lankstyto profilio „L“ formos stakta bei slenkstis užtikrina ypatingą sandarumą, nes visu perimetru klijuojama papildoma tarpinė (iš viso dvi tarpinės). Taip pat lankstyto profilio stakta yra pilnai apšiltinama, skirtingai nei naudojant uždaro profilio vamzdžio tipo konstrukcijas.

SKYDAS STANDART 2 šilumos perdavimo koeficientas 1,3 W/(m2K), t.y. kaip 6 kamerų plastikinių langų (kuo koeficientas mažesnis, tuo daugiau šilumos sulaikoma). Taigi, šios durys tinka ne tik butui, bet ir individualiam namui (naudojant lauko sąlygoms pritaikytas medžiagas).

 Sandarios, ypač gerai izoliuoja garsą
Durų SKYDAS STANDART 2, dėl jau minėtos pilnai apšiltintos durų konstrukcijos, garso izoliacija 41 dB. Taigi, jei už Jūsų lauko durų ūžia miestas maždaug 60 dB garsu, jį tegirdėsite 19 dB garsu (60 dB triukšmas –  41 dB durų garso izoliacija = 19 dB). Toks garso lygis Jums net netrukdytų miegoti (miegamajame, vaikų kambariuose rekomenduojamas triukšmo lygis 25-30 dB).

Šios durys yra ypač sandarios, todėl puikiai apsaugo nuo vėjo, kvapų bei dūmų, sklindančių iš lauko.

 Priešgaisrinės
Panaudojus papildomus priešgaisrinius elementus SKYDAS STANDART 2 net 45 minutes saugo nuo ugnies ir atlaiko 1000oC temperatūrą. Sertifikatas Nr. 1527-CPD-0017 išduotas Inspecta Estonia OU. Individualiuose namuose jau keliami priešgaisriniai reikalavimai katilinių durims. Taip pat ugnis gali išplisti ir iš garažo.
 

 Patvarios ir ilgaamžės, patogu naudoti
Kadangi visos durys SKYDAS gaminamos labai tiksliomis programuojamomis staklėmis Amada, kurios geba apdoroti metalą 0,1 mm tikslumu, todėl jų konstrukcija yra preciziškai tiksli ir tiesi. Naudojant vyrius su atraminiais guoliais, jas ypač lengva varstyti, nepaisant metalinėms durims būdingo didesnio svorio. Bandymai IFT Rosenheim laboratorijoje Vokietijoje parodė, kad po 200 000 kartotinio varstymo ciklų SKYDAS STANDART 2 durų konstrukcija išliko absoliučiai nepakitusi.

Kadangi vidinėje durų konstrukcijoje nėra uždarų ertmių, visa metalinė konstrukcija pilnai padengta milteliniais dažais, kurie skirti ypač ilgalaikiam metalo paviršiaus apsaugojimui nuo korozijos.

Durų apdaila gaminama iš WRB arba EDM plokštės. EDM (Extreme Durable MDF) - tai specialiai naudojimui lauko sąlygoms sukurta plokštė, kuri yra itin atspari temperatūros pokyčiams bei vandeniui (ne tik drėgmei!). Gamintojas jai suteikia net 50-ties metų garantiją. Ši plokštė dažoma pagal RAL paletę. Dažų dangai suteikiama garantija - 3 metai. WRB - tai iš kietmedžio medienos pagaminta speciali fanera, puikiai pritaikyta lauko sąlygoms.  Šią apdailos plokštę galima drąsiai frezuoti nesibaiminant, kad ji išsipūs, šerpetos ar praras savo savybes (o tai dažnai atsitinka durų apdailą gaminant iš vadinamosios „jūrinės“ faneros). WRB paviršius turi daugeliui taip patinkančią medienos tekstūrą, suteikiančią durims solidumo.


Lauko durų konstrukciją rekomenduojama gaminti iš cinkuoto RUUKKI metalo.

 Lengva prižiūrėti 
Dažyta durų apdaila nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, ją lengva valyti.
 

 Dizaino galimybės 
Galite pasirinkti iš beveik 200 mūsų siūlomų apdailos raštų arba pagaminsime pagal individualų architekto ar mūsų pačių paruoštą projektą.

UAB "Plieninis skydas" pagamintų "šarvuotų", apsauginių bei priešgaisrinių durų nuotraukas galite pažiūrėti GALERIJOJE.


Jei reikalingos šiltesnės, specialiai lauko sąlygoms sukurtos durys – rinkitės durų modelį Skydas 2000.

Jei reikalingas aukštesnis apsaugos lygis, rinkitės apsauginių durų modelius SKYDAS STANDART 3 ar SKYDAS PREMIUM Plius, kurių atsparumas įsilaužimui taip pat patikrintas ir patvirtintas autoritetingoje notifikuotoje IFT Rosenheim mokslinių tyrimų laboratorijoje Vokietijoje. Šie durų modeliai taip pat gali būti pritaikomi lauko sąlygoms.
 


 Techniniai duomenys

Durys gaminamos tiksliai pagal reikiamus matmenis.

Svarbu:
Atsparumo įsilaužimui sertifikatas galiojai durims, kurių matmenys 2100 x 980 mm. Durų aukštis ir plotis gali didėti 10% arba mažėti 20%.

Priešgaisrinių durų atsparumas ugniai EI45 galioja matmenims iki 2100 x 980 mm.
Durų aukštis ar plotis gali didėti 15% (bet bendras plotas negali didėti daugiau kaip 20%)- tuomet atsparumas ugniai bus EI30.
 

 

SKYDAS STANDART 2 durų pjūvis

Slenkstis

Galimi tokie slenksčiai (2 mm storio):
1. juodo metalo,
2. cinkuoto RUUKKI metalo,
3. nerūdijančio matinio plieno:
 

 

Sertifikatai