DURYS NAMUI - SKYDAS 2000

Spausdinti
Apdaila ir raižiniai   |   Spynos   |   Priedai   |   Garantijos   |   Kur pirkti?

SKYDAS 2000 – specialiai lauko sąlygoms sukurtos termo durys, tinkančios net ir pasyviam namui!

Jei norite mėgautis šiltu ir saugiu gyvenimu savo namuose ir nepageidaujate matyti apšerkšnijusių, dėl temperatūros pokyčių išsikraipiusių ir praleidžiančių vėją bei vandenį durų, ar jaudintis dėl jų saugumo, tai naujasis SKYDAS 2000 kaip tik Jums!

Šios termo durys tinka ir pasyviam namui! Po konstrukcijos patobulinimų pasiektas šilumos perdavimo koeficientas 1 W/(m2K).

Šios durys – tai kombinuotas metalo ir medžio derinys, kur metalas suteikia stiprumą, o medis – šalčio nepralaidumą. SKYDAS 2000 apdailai vieninteliai Lietuvoje naudojame EDM plokštę (Extreme Durable MDF). Tai specialiai naudojimui lauko sąlygoms sukurta plokštė, kuri yra itin atspari temperatūros pokyčiams bei vandeniui (ne tik drėgmei!). Gamintojas jai suteikia net 50-ties metų garantiją. Ši plokštė dažoma pagal RAL paletę. Dažų dangai suteikiama garantija - 3 metai. Norintiems natūralaus medžio vaizdo siūlome  apdailą iš lauko sąlygoms pritaikytos kietmedžio faneros – WRB plokštės (12 atspalvių).  Durų staktos bei varčios krašto metalinė konstrukcija taip pat padengta EDM arba WRB plokšte, todėl užkertamas kelias šalčio tilto susidarymui, o durų išvaizda tampa itin estetiška.

Atlikus įsilaužimo bandymus durims SKYDAS 2000 suteikta trečia saugumo klasė RC3 pagal Europoje galiojantį EN LST 1627:2011 standartą.

SKYDAS  2000 gali būti nestandartinės ir neriboto dizaino.

Šios durys pasižymi labai geromis garso (42 dB) ir šilumos (1 W/(m2K)) izoliacijos savybėmis, todėl puikiai tiks nuosaviems namams, kotedžams,  arba butams.

Plačiau apie durų savybes
Bazinė komplektacija
Sertifikatai ir techniniai duomenys

 

 

Oro garso izoliavimo koeficientas

42 dB Rw (C;Ctr)

Šilumos perdavimo koeficientas

1 W /(m2K)

Apsauga nuo įsilaužimo 3 klasė
EN 1627:2011 RC3

Atsparumas kartotiniam atidarymui ir uždarymui

100 000 ciklų

Atsparumas vėjo apkrovai

C5 klasė

Oro skverbtis

3 klasė

Vandens nepralaidumas

6A klasė

Mechaninis stiprumas ir standumas

4 klasė

Pastaba. Lentelėje nurodyti parametrai galioja, kai durys yra komplektuojamos su vidiniais ir išoriniais apvadais.

 


Bazinė komplektacija:
1. Durų stakta – lankstytas stačiakampis metalinis profilis, visiškai padengtas  EDM plokšte arba WRB.
2.  Durų varčia – speciali lankstyta metalinė konstrukcija, visiškai padengta EDM plokšte arba WRB.
3. Lankstai su atraminiais guoliais, uždengti chromuotais apdailos gaubteliais – 3 vnt.
4. Durų lankstų apsauginiai kaiščiai 16 mm skersmens – 2 vnt.
5. Sandarinimo tarpinės – 2 vnt.
6. Akutė.
7. Išorinė ir vidinė varčios apdaila – dažyta EDM plokštė arba WRB (natūralaus medžio išvaizda, 12 atspalvių).
8. Išoriniai ir vidiniai apvadai – dažyta EDM plokštė arba WRB.
9. Spynos – pagal pasirinkimą, žiūrėti SPYNOS
10. Nerūdijančio plieno slenkstis.
11. ASSA plokštelė į staktą.
12. Papildomi prailginti žiedai į staktą (jei naudojama papildoma spyna).
 


Durų savybės

 Taupo Jūsų namų šilumą
SKYDAS 2000 iš kitų šarvuotų lauko durų išsiskiria tuo, kad visa jo tvirta metalinė konstrukcija (įskaitant visą staktą ir varčios kraštą) yra padengta sertifikuota drėgmei atsparia ir itin tvirta EDM medžio plaušo plokšte. Tokiu būdu užkertamas kelias šalčio tilto susidarymui. Dėl šios unikalios konstrukcijos tinkamai eksploatuojamos  durys SKYDAS 2000 neperšąla, nerasoja, ant jų nesikaupia kondensatas ar šerkšnas. Visa  tai pasiekiama neaukojant saugumo bei patvarumo.

Kadangi lankstyto profilio varčios konstrukcija neturi uždarų ertmių, todėl ją galima pilnai apšiltinti 60 mm akmens vatos plokšte. Naujojo SKYDAS 2000 „L“ formos slenkstis bei stakta užtikrina ypatingą sandarumą, nes per visą perimetrą klijuojama papildoma tarpinė (iš viso dvi tarpinės). Taip pat lankstytas profilis leidžia pilnai apšiltinti visą staktą (to negalima padaryti esant uždaro profilio vamzdžio tipo konstrukcijai).

SKYDAS 2000 šilumos koeficientas W/(m2K), t. y. netgi geresnė negu 6 kamerų plastikinių langų (kuo koeficientas mažesnis, tuo daugiau šilumos sulaikoma). Tinka pasyviems namams.
 

 Sandarios, gerai izoliuoja garsą
Durų SKYDAS 2000 garso izoliacija, dėl jau minėtos pilnai apšiltintos durų konstrukcijos, yra net 42 dB. Taigi, jei už Jūsų lauko durų ūžia miestas maždaug 60 dB garsu, jį tegirdėsite 18 dB garsu (60 dB triukšmas – 42 dB durų garso izoliacija). Toks garso lygis Jums net netrukdytų miegoti (miegamajame, vaikų kambariuose rekomenduojamas triukšmo lygis 25–30 dB).

 Saugios
Vidinė varčios konstrukcija yra sutvirtinta standumo briaunomis, kurios neleidžia lengvai deformuoti durų laužimo metu.

Vyrių pusėje yra 2 vnt. 16 mm storio kaiščiai, kurie apsaugo nuo durų varčios iškėlimo, nupjovus vyrius.

Tad naudojant patikimas spynas, šios durys ne tik taupys Jūsų namų šilumą, bet ir saugos nuo triukšmo bei nepageidaujamų svečių.

 Patvarios ir ilgaamžės, patogu naudoti
Kadangi visos durys Skydas gaminamos labai tiksliomis programuojamomis staklėmis Amada, kurios geba apdoroti metalą 0,1 mm tikslumu, todėl jų konstrukcija yra preciziškai tiksli ir tiesi. Naudojant vyrius su atraminiais guoliais, jas ypač lengva varstyti, nepaisant metalinėms durims būdingo didesnio svorio. Bandymai parodė, kad po 100 000 kartotinio varstymo ciklų SKYDAS 2000 durų konstrukcija išliko absoliučiai nepakitusi.

Kadangi vidinėje durų konstrukcijoje nėra uždarų ertmių, visa metalinė konstrukcija pilnai padengta milteliniais dažais, kurie skirti ypač ilgalaikiam metalo paviršiaus apsaugojimui nuo korozijos.

Durų apdaila gaminama iš WRB arba EDM plokštės. EDM (Extreme Durable MDF) - tai specialiai naudojimui lauko sąlygoms sukurta plokštė, kuri yra itin atspari temperatūros pokyčiams bei vandeniui (ne tik drėgmei!). Gamintojas jai suteikia net 50-ties metų garantiją. Ši plokštė dažoma pagal RAL paletę. Dažų dangai suteikiama garantija - 3 metai. WRB - tai iš kietmedžio medienos pagaminta speciali fanera, puikiai pritaikyta lauko sąlygoms.  Šią apdailos plokštę galima drąsiai frezuoti nesibaiminant, kad ji išsipūs, šerpetos ar praras savo savybes (o tai dažnai atsitinka durų apdailą gaminant iš vadinamosios „jūrinės“ faneros). WRB paviršius turi daugeliui taip patinkančią medienos tekstūrą, suteikiančią durims solidumo.

 Lengva prižiūrėti
Dažyta durų apdaila nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, ją lengva valyti. 
 

 Dizaino galimybės 
Galite pasirinkti iš beveik 200 mūsų siūlomų apdailos raštų arba pagaminsime pagal individualų architekto ar mūsų pačių paruoštą projektą.

Durys gali būti vienvėrės, dvivėrės, su viršulangiu, arkinės ir t.t.

UAB "Plieninis skydas" pagamintų "šarvuotų", apsauginių bei priešgaisrinių durų nuotraukas galite pažiūrėti GALERIJOJE.

Jei reikalingos paprastesnės konstrukcijos durys, rinkitės „šarvuotas“ duris SKYDAS STANDART.
Jei reikalingas aukštesnis apsaugos lygis, rinkitės apsauginių durų modelius SKYDAS STANDART 2, SKYDAS STANDART 3 ar SKYDAS PREMIUM Plius, kurie puikiai gali būti pritaikyti lauko sąlygoms naudojant tam pritaikytas medžiagas.


Techniniai duomenys 

 Durys gaminamos tiksliai pagal reikiamus matmenis.

Galimi durų variantai:

SKYDAS 2000 pjūvis

Galimi slenksčiai:


Durų modelis

Slenktis

Nerūdijančio matinio plieno slenkstis (2 mm)

Juodo arba RUUKKI cinkuoto metalo slenkstis (2 mm) uždengtas nerūdijančio blizgaus plieno (0.6 mm) apdaila

Juodo arba RUUKKI cinkuoto metalo slenkstis (2 mm) nudažytas milteliniu būdu

Skydas 2000

20x104; 20x35x104 „L" formos

32x104 (20mm juodo arba RUUKKI metalo slenksčis, kurį dengia 12mm Umidax plokštė ir visa tai uždengta 0,6mm nerūd. plieno apdaila)

_

 

Sertifikatai 

 Šilumos perdavimas